Wrzesień 2022

DRODZY RODZICE!

W załącznikach poniżej przesyłamy dokumenty, które jeśli macie Państwo możliwość to proszę o ich wydrukowanie. Wypełnione dokumenty proszę dostarczyć do przedszkola. Bardzo dziękujemy.

Dokument poniżej o nazwie - UPOWAŻNIENIA DO ODBIORU muszą podpisać osoby upoważnione do odbioru Państwa dziecka czyli np.: babcia, ciocia, koleżanka, sąsiadka itp, ta osoba, które Państwo upoważnią- związane jest to z RODO.

Rodzice, którzy nie doniosą dokumentów upoważniających innych osób do odbioru dziecka, wówczas te osoby nie będą mogły ich odebrać.

ZAŁĄCZNIKI PONIŻEJ 

DZIĘKUJEMY.

Drodzy Rodzice dzieci NOWO PRZYJĘTYCH na rok szkolny 2022/2023!!!

Wyprawka dla przedszkolaka.

O czym warto pamiętać, gdy dziecko staje się przedszkolakiem?

Zachęcamy państwa do skompletowania dziecku odzieży wygodnej, przewiewnej i łatwej do ubierania przez samo dziecko. Lista rzeczy, w które powinien wyposażyć dziecko każdy rodzic :                                                                                                         

  • zapasowy zestaw ubrań - spodnie, spódniczki na gumkę nie za ciasną, nie za luźną,
  • zapasowe: majteczki, koszulki, rajstopki, skarpetki,  które będą przechowywane
    w worku w szatni i wykorzystywane, gdy zajdzie taka potrzeba,                                                 
  • obuwie zmienne : kapcie, ze sztywną podeszwą, antypoślizgowe, łatwe do samodzielnego ubrania i ściągnięcia  przez dziecko, najlepiej na rzepy,                       
  • piżama, pościel – umieszczona będzie w osobnych boksach, co piątek rodzice zabierają pościel i piżamkę do prania, leżaki będą podpisane i dezynfekowane, 
  • chusteczki higieniczne (1 suche, 1 mokre) – raz w miesiącu,                                                                                                                                                                         O pełnej wyprawce poinformujemy Państwa na początku września - odbędzie się zebranie organizacyjne - o terminie będziemy informować.                       

*********************************************************************************************************************************

DRODZY RODZICE DZIECI z grupy Wartownicy!!! 6 kwietnia (ŚRODA) o godzinie 8:30 fotograf będzie robił dzieciom zdjęcia artystyczne. Bardzo prosimy aby w tym dniu : - dziewczynki miały białe bluzki (może być t-shirt) oraz białe rajstopy, - chłopcy - ciemne spodnie, mogą być dżinsy (ALE NIE DRESY!!!) oraz kolorową koszulę. Zdjęcia finansowane są z Rady Rodziców. Pozdrawiamy

DRODZY RODZICE DZIECI z grupy Tropiciele!!! 5 kwietnia (ŚRODA) o godzinie 8:30 fotograf będzie robił dzieciom zdjęcia artystyczne. Bardzo prosimy aby w tym dniu : - dziewczynki miały białe bluzki (może być t-shirt) oraz białe rajstopy, - chłopcy - ciemne spodnie, mogą być dżinsy (ALE NIE DRESY!!!) oraz kolorową koszulę. Zdjęcia finansowane są z Rady Rodziców. Pozdrawiamy

Drodzy Rodzice !!!

Link do zamawiania dodatkowych kart do czytnika w przedszkolu :  zamówienie karty - system zakupowy kart zbliżeniowych - syntio.pl                       

Drodzy Rodzice!!!
Przedszkole nr 35 pełni dyżur wakacyjny w dniach od 02 - 31.08.2021r. wszystkie grupy są otwarte od 6:30 - 16:30. Wszystkie procedury reżimu sanitarnego pozostają bez zmian. Zapraszamy.

Drodzy Rodzice!
Można umawiać się w gdańskim ośrodku promocji zdrowia na badania przesiewowe sześciolatków. Numer telefonu oraz e-mail na stronie internetowej. prosimy wejść w link : http://opz.gdansk.pl/kierunek-zdrowie/

Kwiecień 2020r.

Drodzy Rodzice!!!
Decyzją prezydent miasta gdańsk, przedszkole zostanie otwarte nie wcześniej niż 18 maja. 

Drodzy Rodzice!!!

W związku z zaistniałą sytuacją (stan epidemiczny ogłoszony z powodu covid-19) zmianie ulegają zasady zapisów dzieci do przedszkoli na dyżury wakacyjne. Termin zapisu pozostaje bez zmian tj. od 24 kwietnia do 31.05.2020r.e-maila z zapisem na dyżur wakacyjny należy wysyłać od 24.04.2020r. od godziny 8:00.          Zapisu należy dokonać drogą mailową na adres przedszkola, a nie bezpośrednio w wybranym przedszkolu. Odpowiedź z przedszkola dot. przyjęcia dziecka rodzice otrzymają również drogą mailową w terminie do 5 czerwca 2020 r. na adres mailowy, z którego wpłynął wniosek o przyjęcie dziecka na dyżur.
https://www.gdansk.pl/…/zapisy-na-dyzury-wakacyjne-w-przeds…

Drodzy Rodzice!!!
E-maila ze zgłoszeniem dziecka na dyżur wakacyjny wysyłamy od 24.04.2020r. od godz. 8:00. Zgłoszenia przed tą datą są nieważne.

Drodzy Rodzice!!!

W odpowiedzi na nurtujące państwa pytania, odnośnie dyżurów wakacyjnych, informujemy, iż zgłaszając dziecko do naszego przedszkola, e-mail powinien zawierać:

- imię i nazwisko dziecka,
- wiek dziecka,
- datę (od którego - do którego sierpnia) chcą państwo zapisać dziecko do naszego przedszkola.
przypominamy, że nasze przedszkole pełni dyżur
od 10.08.2020r. - 31.08.2020r.
- możecie państwo podać również swój numer telefonu, do szybkiego kontaktu - w razie potrzeby

Nasz e-mail do zapisu dziecka na dyżur wakacyjny to :
przedszkole_35@o2.pl

Jeżeli chcą państwo zapisać dziecko do innego przedszkola na dyżur wakacyjny, wówczas muszą państwo kontaktować się z tym przedszkolem, do którego pragniecie zapisać dziecko, w celu uzyskania e-maila, na którego będą musieli państwo wysłać zgłoszenie. Należy wejść na stronę internetową danego przedszkola, w celu uzyskania informacji, bądź kontaktować się telefonicznie.

 

Drodzy Rodzice!!!
Uwaga –zmiany w zasadach zapisu dzieci do przedszkoli na dyżury wakacyjne.
Szanowni Państwo!
W związku z zaistniałą sytuacją (stan epidemiczny ogłoszony z powodu covid-19) zmianie ulegają zasady zapisów dzieci do przedszkoli na dyżury wakacyjne.
Termin zapisu pozostaje bez zmian tj. od 24 kwietnia do 31 maja 2020 r. Zapisu należy dokonać drogą mailową na adres przedszkola (przedszkole_35@o2.pl),
a nie bezpośrednio w wybranym przedszkolu. Odpowiedź z przedszkola dot. przyjęcia dziecka rodzice otrzymają również drogą mailową w terminie do 5 czerwca 2020 r. na adres mailowy, z którego wpłynął wniosek o przyjęcie dziecka na dyżur.
Jeszcze raz podajemy e-maila do zapisu dziecka na okres wakacyjny: przedszkole_35@o2.pl. Przypominamy, że nasze przedszkole pełni dyżur wakacyjny od 10.08-31.08.2020r. Od dnia 01.07.2020r. do dnia 09.08.2020r. przedszkole jest nieczynne.

 

Drodzy Rodzice!!!

Na dzień dzisiejszy nie podajemy opłat za miesiąc kwiecień ze względu na zaistniałą sytuację i brak terminu ostatecznego powrotu do przedszkola. W sytuacji, kiedy wszyscy wrócimy do przedszkola, w pierwszym dniu pobytu otrzymają państwo karteczkę z płatnościami. W razie pytań prosimy o kontakt z intendentem przedszkola, p. Anią Korda, w godzinach pracy przedszkola, dzwoniąc na numer przedszkola nr 35.

Życzymy zdrowia i do szybkiego zobaczenia.

Marzec 2020                                      

Drodzy Rodzice !!!

W związku z sytuacją w jakiej się wszyscy znaleźliśmy i uruchomieniem komunikatorów grupowych tj. Messenger, Wats App , skrzynka e-mail przesyłają państwo mnóstwo zdjęć, filmików z aktywnościami dzieci, co bardzo nas cieszy i chcemy więcej :) dzięki temu nasza strona Facebook Przedszkola nr 35 żyje naszymi przedszkolakami. Jeżeli ktoś z państwa, przesyłając zdjęcia paniom z grupy nie chce, aby dane zdjęcia były wstawione na stronę Facebook przedszkola nr 35, prosimy pod zdjęciem napisać nie wyrażam zgody na publikację zdjęcia. 

Dziękujemy