Gdańsk, dnia 11.05.2020r.

Szanowni rodzice!

W związku z planowanym otwarciem Przedszkola nr 35 dnia 18.05.2020r., przedstawiam Państwu najważniejsze zalecenia Głównego Inspektora Sanitarnego, które musi respektować i do których musi dostosować pracę nasza Placówka. Bardzo proszę o dokładne zapoznanie się z poniższymi wytycznymi.

List Dyrektora Przedszkola nr 35 do Rodziców, dotyczący otwarcia Przedszkola 18 maja, w pliku poniżej.

Ważna informacja dla Rodziców!!!
Drodzy Rodzice!

Zajęcia prowadzone przez specjalistów w ramach orzeczeń i wczesnego wspomagania rozwoju, w przypadku otwarcia placówki 18 maja dalej będą realizowane on-line - nie w czasie pobytu dziecka w placówce.

Dzieci, które po 18.05.2020r. Pozostaną w domach, dalej będą otrzymywały propozycje zabaw, zadań, prac plastycznych - tak jak do tej pory poprzez e-mail, gmail oraz komunikatory : messenger, whatsapp.
O tych dzieciach również pamiętamy i nauczycielki również będą wspierać dzieci pozostające w domach.

Z poważaniem 

Katarzyna Michalska

Dyrektor Przedszkola nr 35 w Gdańsku

 

Procedury  zapewnienia bezpieczeństwa w Przedszkolu nr 35 w Gdańsku w okresie pandemii covid - 19

Drodzy Rodzice!!!

Poniżej, w załączniku (wrzesień 2021r. -  procedury zapewnienia bezpieczeństwa w Przedszkolu nr 35 w Gdańsku, w okresie pandemii covid-19)znajdują się aktualne procedury zapewnienia bezpieczeństwa w Przedszkolu nr 35 w czasie pandemii Covid-19. Bardzo proszę o zapoznanie się z treścią procedur. W załączniku nr 4 do procedur znajduje się oświadczenie, które należy wypełnić i oddać wychowawcy  grupy, do której uczęszcza dziecko. Jeżeli ktoś z państwa ma możliwość bardzo proszę o wydrukowanie, wypisanie i oddanie nauczycielce. Kto z państwa nie ma takiej możliwości, proszę pobrać druk od nauczycielki w  grupie.

Serdecznie pozdrawiam

Katarzyna Michalska

Dyrektor Przedszkola nr 35 Dziecięcy Bastion